Навіки в історії ліцею

Сьогодні в 127 ліцеї Інгулецького району ми відкрили 7 меморіальних дошок на честь загиблих Героїв :

  • Козюбчика Андрія
  • Капліна Сергія
  • Коваленка Сергія
  • Чернецького Олександра
  • Соболєва Дмитра
  • Шендрика Дмитра
  • Бондара Сергія

Дуже боляче дивитись на прекрасні і світлі обличчя наших полеглих Героїв, які віддали найдорожче- своє життя за Україну. Але найболючіше матерям, батькам, рідним. Немає таких слів, аби виразити наші співчуття і підтримку, щоб полегшити цей біль. Низько вклоняємось і дякуємо Вам, дорогі, за найкращих Синів України!

Герої живі доки їх памʼятають. Ми не маємо права забути.

Рада оборони міста на чолі з Олександром Вілкулом робила, робить і буде робить все можливе задля увічнення памʼяті, гідного вшанування наших загиблих Героїв, задля підтримки і допомоги родинам загиблих, полонених, безвісти зниклих, ветеранам, військовим, фронту, задля наближення нашої Перемоги. Щоб наші нащадки і майбутні покоління знали, якою непоправною ціною виборювалась наша Перемога, яка обов’язково настане, -героїзмом, мужністю, кровʼю і життям наших Воїнів.

Вічна світла памʼять і Слава Героям!

P.s. Дошка на честь Андрія Козюбчика мала почесне місце в Музеї російсько-Української війни 9 років. Була виготовлена на прохання батьків Андрія в 2015 році. Батько тоді ще був живий. Вони тоді приїхали обоє в Центр, ми довго спілкувались. Перероблювали дошку не один раз… Памʼятаю, треба було вставити слово «Патріот України». З тих пір ми з Мамою Андрія Валентиною Іванівною на звʼязку. Було безліч різних ситуацій та історій, чому дошка не встановлювалась, за дивним збігом обставин. Можна довго розповідати. Декілька разів Мама сама просила почекати. Так меморіальна дошка чекала свого часу в Музеї. Багато тисяч дорослих та дітей, які відвідали за всі роки наш Музей, побачили цю дошку і почули незабутню історію про справжнього Патріота, Його героїзм і мужність, життєвий шлях великого Воїна Андрія Козюбчика. Мабуть, так було потрібно. Тепер нарешті дошка вдома- на стінах рідного учбового закладу. Але, на жаль, вже тепер далеко не одна…

Вікторія Третяк, заступниця голови Ради оборони міста

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host