Останнє засідання КФГ “Майстри фінансів” у 2023-2024 н.р.

Сьогодні у нас в клубі урочиста подія: наше останнє засідання в рамках Пілотного проєкту з відкриття Клубів фінансової грамотності в ліцеях міста Кривого Рогу у 2023-2024 н.р. у межах Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0.

Ми ще під впливом вражень після вчорашньої конференції «Плекаємо фінансово грамотну молодь України» за підсумками реалізації Проєкту і це додає нам більше емоцій.

Цей рік був для нас дуже насиченим на події, яскравим і корисним… Він був ШАЛЕНИЙ в гарному сенсі цього слова.

Нові знання, навички, досвід, особистості, і міста… Озираючись назад ми точно скажемо: тоді важко було навіть уявити, що нас очікує.

І ось, фінал.

Ми отримали наші сертифікати, дипломи, грамоти і подяки – активностей було дуже багато!

А ще кожен отримав фінансову винагороду.

Протягом цього року ми вели рейтингову таблицю клубу, в яку вносили бонусні бали за участь в активностях. І, відповідно до рейтингу, кожен отримав поповнення для своєї подушки безпеки.

Така можливість у нас з’явилася завдяки Ivahlo Serhii і заохоченню за нашу креативну ідею із клятвою клубівця. Частину грошей ми витратили на потреби клубу, десята частина у нас пішла на благодійність (ми закупили необхідне для благодійного ярмарку), а все інше поклали в якості ПРИЗОВОГО фонду на депозит в банк ПУМБ, тому ще й заробили)

Звичайно була гра-тренінг.

Ми досягли своїх мрій. Справжні гроші спрацювали, як каталізатор для Казаріна Михайла і Шавкуна Кирила -завдяки вдалій стратегії з акціями вони збільшили ВК в більше ніж 300!!!! разів!!!!

На такій оптимістичній ноті ми завершили наш неймовірний рік!

Дякуємо Організаторам і Партнерам Проєкту за неймовірно круті десять місяців навчання, синергії та спільнодії, професіоналізм і відданість справі!

Вдячні Всесвіту за Людей, які були поруч протягом року.

Дякуємо захисникам за можливість мріяти

Далі обов’язково буде….

#Нацпроєктзфінансовоїграмотності

#фінансоваграмотність

#ЖиттєвийКапітал

#Клуб_фінансової_грамотності

#Ми_змінюємо_країну

#пілот_КривийРіг_2023_2024

#фінансова_просвіта_КривийРіг

#КФГ_КривийРіг

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host