Підсумкова конференція

24 червня 2024 року  відбулася конференція «Плекаємо фінансово грамотну молодь України» за підсумками реалізації Пілотного проєкту з відкриття Клубів фінансової грамотності в ліцеях міста Кривого Рогу  у 2023-2024 н.р. у межах Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0. Проаналізували результати, обговорили перспективи масштабування,  «помріяли» про продовження…Обмінялися думками: педагоги, батьки , діти, керівники закладів світи та організатори і партнери Проєкту…

Під час панельних дискусій відверто поговорили про набутий досвід, зміни дітей та дорослих за наслідками участі в КФГ… Та ще раз переконалися, що  Клуб фінансової грамотності –  важливий компонент освітнього процесу, який демонструє, що заклад освіти йде в ногу з часом, впроваджує інноваційні підходи до навчання та пропонує додаткові освітні можливості.

Учасники КФГ  КЛ №127 «Майстри Фінансів» отримали Сертифікати, свідоцтва, подяки та Диплом ІІ ступеня за І Міжнародний турнір.

Дякуємо Організаторам і Партнерам Пілоту за неймовірно круті десять місяців навчання, синергії та спільнодії, професіоналізм і відданість справі!

#Нацпроєктзфінансовоїграмотності

#фінансоваграмотність

#ЖиттєвийКапітал

#Клуб_фінансової_грамотності

#Ми_змінюємо_країну

#пілот_КривийРіг_2023_2024

#фінансова_просвіта_КривийРіг

#КФГ_КривийРіг

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host