Шановні батьки!

Забезпечення підручниками є справою виключно Міністерства освіти і науки України і здійснюється лише за рахунок коштів державного бюджету.
2022 рік пов’язаний з повномасштабною війною і кошти державного бюджету,  передбачені на друк  підручників для 5 класу, вилучили для інших потреб.

За кошти державного бюджету  надруковано підручники: «Математика», «Природничі науки»«Пізнаємо природу» й «Довкілля».
На друк підручників з української літератури, історії України, іноземних мов і зарубіжної літератури для 5 класу кошти з державного бюджету не виділялися.
Підручники з української мови видано за спонсорські кошти. Їх доставка до міста Кривого Рогу очікується у найближчий час.
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено ЕЛЕКТРОННУ БІБЛІОТЕКУ, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.
Використання додаткових підручників, навчальних матеріалів та зошитів із друкованою основою у закладах загальної середньої освіти регулюється Переліком навчальної літератури, що рекомендовано Міністерством освіти і науки України в 2023/2024 навчальному році.
Придбання робочих зошитів із друкованою основою за кошти батьків може відбуватися виключно добровільно, з ініціативи та за бажанням батьків за наслідками обговорення та ухвалення рішення на батьківських зборах чи засіданні батьківського комітету.
Додатково повідомляємо, що учні 6 класу НУШ забезпечені новими підручники на 65%.
Марина Дудник-Тітаренко, 098 093 0636
Марина Павленко, 067 539 15 33
 

Клуб фінансової грамотності

2023-2024 н.р. КЛ №127 – учасник пілотного проєкту по відкриттю клубів фінансової грамотності в ліцеях м. Кривого Рогу в рамках Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0.

Реєстрацію здобувачів освіти 10-их класів до Клубу фінансової грамотності розпочато!