Гнатенко
Олена Іванівна

cоціальний педагог

Графік прийому:  з понеділка по п’ятницю

Скринька довіри

Якщо вам потрібна допомога шкільного психолога – ви можете написати листа безпосередньо з нашого сайту.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Основні завдання психологічної служби
1. Забезпечення якісного психологічного супроводу навчально-виховного процесу;
2. Науково-методичне та практичне забезпечення корекційно-розвивальної та реабілітаційної роботи;
3. Орієнтація виховної роботи на психологічну профілактику негативних явищ в учнівському середовищі, превентивну освіту, профілактику девіантної та ризикованої поведінки підлітків;
4. Здійснення психологічної реабілітації учнів, які зазнали різних форм насильства, були втягнуті в протиправні дії, наркоманію, незаконні види праці.
Згідно вище зазначених завдань, робота психологічної служби школи була спрямована на: психологічне забезпечення профорієнтаційного напрямку процесу навчання, розвиток емоційно-вольової, інтелектуальної, комунікативної сфери учнів, сприяння психологічному здоров’ю всіх учасників навчально-виховного процесу.
Робота психологічної служби спрямована на:
• роботу з педагогічними працівниками у атестаційний період та в рамках експерименту,
• організація роботи з першокласниками,
• організація роботи з учнями під час переходу з молодшої до середньої ланки школи,
• організація роботи з обдарованими учнями,
• організація роботи з важковиховуваними учнями,
• організація роботи з профільного та допрофільного навчання,
• організація роботи з попередження суїцідальних проявів та насильницьких дій,
• робота з класами, в рамках класно-узагальнюючого контролю за річним планом роботи школи,
• дослідження мотиваційної сфери учнів 5-11 класів, в рамках експерименту,
• робота, яка пов’язана з урегулюванням конфліктів,
• психопрофілактика та психоконсультаційна робота з учнями, батьками, вчителями,
• просвітницько-методична робота, накопичення та систематизація науково-методичних матеріалів.
В закладі створено профорієнтаційний куточок, постійно діє консультативний пункт для учнів і батьків з питань професійної орієнтації молоді.
За інформацією представництва в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ) у рамках широкої програми відновлення, за підтримки Бюро у справах народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США  у вересні 2020 року МОМ запустила безкоштовну “гарячу лінію” емоційної підтримки // телефон 0 800 211 444 //, у складі якої працюють десять психологів, готових допомогти членам громад впоратися їз психосоціальними проблемами, що виникають у результаті та посилюються пандемією COVID-19. Щоб допомогти подолати загальну стигму, пов’язану із пошуками психологічної підтримки, та підкреслити необхідність носіння маски долучаємось до інформаційної кампанії “Закривайтеся маскою, а не в собі”.

Про що варто знати дитині

Ювенальна превенція відділення поліції #6 Криворізького РУП звертається до дітей міста Кривого Рогу:
“Шановні діти, нарешті настав час теплої пори і всі Ви бажаєте проводити вільний час на свіжому повітрі, а саме в громадських місцях, чи то в парку,  дитячих майданчиках, стадіонах тощо.
Наполегливо Вас просимо поводити себе чемно в громадських місцях, тим більше не дозволяти собі порушення громадського порядку і безпеки. Закликаємо Вас не вчиняти правопорушення, а саме , контролювати себе в місцях скупчення людей, тим більше, ні в якому разі не дозволяти собі висловлюватися нецензурною лайкою в громадських місцях(ст. 173 КУпАП), розпивати алкогольні напої(ст. 178 КУпАП) та курити тютюнові вироби(ст. 175-1 КУпАП)
  • За вищевказані правопорушення на осіб віком від 16-ти до 18-ти років склається протокол за вчинення адміністративних правопорушень та матеріали справи направляються до суду
  • За вчинення таких правопорушень особами віком до 16-ти років протокол про адміністративне правопорушення складається на Ваших батьків або осіб, які їх замінюють за невиконання батьківських обов’язків(ст.184 КУпАП) КУпАП
Шановні батьки, приділяйте більше уваги вихованню Ваших дітей, тому що, у разі вчинення Вашими дітьми  правопорушень, відповідальність за які передбачена у вигляді штрафу, на Вас покладається  обов’язок сплатити його за неї”.