Звертатися до вчителя тільки по імені, дивитися один одному в очі, змінювати місце обговорення, об’єднуватися кожного разу в іншу групу, вести бесіду про цікаве – ось відмінність тренінгового заняття від звичайного уроку. Учням це подобається. Цього тижня ми говорили про те, як шанувати себе та інших. Дізналися, що таке самоповага, для чого треба ставити цілі. Навчилися розподіляти їх на короткострокові та довгострокові. Виявилось, що діти 10 років хочуть стати спортсменами,  модельєрами, менеджерами з продажу авто… Уявляєте, на скільки у дітей серйозні думки! І до того ж вони добре знають, що треба робити, щоб досягти своєї мети. Що ж, побажаємо їм успіхів. Нехай щастить! А я після тренінгів ще більше переконуюсь, що новому поколінню потрібна нова школа, а точніше – школа по-новому.

Матеріал для сайту підготувала класний керівник 4-В класу Н. Гурецька

Інформація про проєкт
«Вчимося жити разом»

Європейський Союз (ЄС) і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проєкт під загальною назвою «Вчимося жити разом». Передумовами проєкту стали:
інформаційна війна, яка спричинила розпалювання міжнаціональної ворожнечі, особливо на не підконтрольних уряду територіях України;
наявність півтора мільйона тимчасово переміщених із зони конфлікту осіб, серед яких переважно родини з дітьми;
травматичний стрес, що його пережили діти та їхні родини до та у процесі переселення. Психологи стверджують, що майже 90 % дітей-переселенців були свідками обстрілів, бомбардувань, поранень і смерті або самі втратили рідних;
труднощі з адаптацією дітей, підлітків та їхніх родин на новому місці (через особисті проблеми та/або несприятливу атмосферу в місцевих громадах).

Корисні посилання

Фотозвіт реалізації проєкту