Ліцеїсти у місті левів…

Тепер мені сниться, як знову і знову гуляєм з тобою по старому Львову…

Так звучатиме тепер перефразована відома пісня для кожного з нас, тому що цими вихідними ми насолоджувались ароматом запаяної кави та смакували шоколадом у старовинному місті левів.

Команда ліцеїстів 10-11 класів КЛ №127 разом із Олена Кутня, Людмила Чернова, Евгений Шкрябко прожили неймовірну атмосферу, про яку можна і хочеться писати багато, але краще поділюсь враженнями дітей:

“…Мої враження від поїздки до Львова просто неможливо описати словами, мені все дуже сподобалося. Ми були у багатьох цікавих місцях, на різноманітних екскурсіях. Я вражена, на скільки Львів багатий на різні історичні споруди. Я була б рада поїхати туди ще раз, але вже на хоча б на тиждень, бо у Львові є ще багато місць, які можна відвідати…”

“…Незабутній тамтешній колорит, архітектура, атмосфера Львову завжди залишатимуться у приємних спогадах . Це місто, яке варто відвідати кожному та сповна насолодитись його величчю…”

“…Гарне, старовинне місто. Місто, яке, по-справжньому, “живе”…”

“…Львів – старовинне місто з довгою історією, яке захоплює архітектурою. Бруківка, прикрашені середньовічні будівлі, площа Ринок та пам’ятки культури. Львів – гостинне місто, яке славиться своїми солодощами та кавою, різними подіями і фестивалями…”

“…Поїздка залишила після себе багато позитивних емоцій і вражень та дала мені можливість відпочити трохи від буденності. Всім велике дякую за таку можливість переключитися, та дякую вам Олена Володимирівна, що підтримуєте наші ідеї ❤️…”

А ще приємніше отримувати відгуки від батьків:

“.. дуже Вам дякую за поїздку дітей. Син повернувся задоволений, вже другий день тільки про це і розповідає. Ця поїздка ще тим цінніша, що такого досвіду діти не мали. Бо в країні спочатку ковід, потім війна. Діти класом нікуди не їздили. А такий формат, коли поїздка з однолітками, однокласниками ми, як батьки, не можемо зробити…”

Ми перезавантажились і тепер рухаємось далі.

У когось попереду Всеукраїнський Турнір з фінансової грамотності. Комусь здавати НМТ і вступати до ВИШу, можливо тепер у Львів.

Вдячні нашим захисникам і захисницям, що ці вихідні ми прожили спокійно і без сирен.

Життя триває. Попри все.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host