Здобувачі освіти та вчителі Криворізької гімназії 127 продовжили після весняних канікул освітній процес у дистанційному форматі. Використовуючи платформу zoom, учителі …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/165246419_3401296419971519_5700238317832581721_o-750x458.jpg)
Шкільний театр у підготовці до прем’єри
Як можна не любити театр? Повна тиша в залі. Сцена, залита теплим жовтим світлом, що пробивається між благородно-червоних важких портьєр, …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/166012506_268465521563142_4659001889613187686_n-750x458.jpg)
Канікули з користю
Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційному просторі. Тому у …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-19_12-23-333-750x458.jpg)
Єдиний урок безпеки життєдіяльності у КГ№127
Із початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Щоб відпочинок був безпечним, варто знати важливі правила, як-от: перебування …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/162934229_1764541673717026_6711814227109401425_o-750x458.jpg)
Єдина година спілкування до дня народження Ліни Костенко
Вона мріяла літати, працювала педагогом і, тільки розкривши свій талант. стала «невловимою королевою української поезії», а її слова стали літати …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/rozkazhy-molodshomu-750x458.jpg)
Районний етап міської педагогічної акції «#МоральноДію»
З метою формування навичок поведінки на основі загальнолюдської моралі, прищеплення стійких морально-етичних якостей, потреб, почуттів з 10 по 17 березня …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/0f0262aa-8177-40e4-8711-0cf7ce2a9fe2-750x458.jpeg)
Челендж “Ментальне здоров’я”
Криворізька гімназія №127 стала учасником програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»! Другий челендж цього навчального року – челендж …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/0-02-05-3c6f92bf48c15677ed656e7884cd40b1040052026ec93f80b69a5b76b1706c84_eaeaa5e-750x458.jpg)
Ярмарок професій
12 березня 2021 року старшокласники гімназії відвідали майстер-клас «Ярмарок професій» в Інгулецькому професійному ліцеї, адже, до кінця навчального року вони …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/159651753_2724190047855977_394338359383320819_n-750x458.jpg)
Читай-малюй
У Криворізькій гімназії 127 триває робота над проєктом Healthy Schools. Сьогодні на виховний захід – ізотерапію “Читай – малюй” до …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2020/01/72aaebf2db92c4cb1c4ea733fa6aab75_l.jpg)
Нові перемоги здобувачів освіти Криворізької гімназії N127!
Підведено підсумки обласного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації. У номінації “Арт-дизайн” переможцем стала Нечипорук Катерина, 9-А; Попович Крістіна, 8-А, посіла …