29.09.2022 ліцеїсти долучилися до ІІІ національного антибулінгового уроку від освітнього центру «Переможенька» ГО «Не Цькуй» у рамках Тижня з протидії …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/310638559_1736384353408351_6185409413479744982_n-750x458.jpg)
29.09.2022 ліцеїсти долучилися до ІІІ національного антибулінгового уроку від освітнього центру «Переможенька» ГО «Не Цькуй» у рамках Тижня з протидії …
Усі ми пов’язані із мережами, існуємо в уявному світі, віримо в його символи, ніби вони реальні та по-справжньому емоційно реагуємо …