Життєвий капітал

Сьогодні ліцеїсти 9-А, 10-А, 10-В та 10-Г класів взяли участь у грі-тренінгу з фінансової грамотності «Життєвий капітал» на базі Державного університету економіки і технологій (ДУЕТ). Гру презентувала доцентка кафедри обліку і оподаткування, тренерка з фінансової грамотності Ольга Кондратюк.

Під час економічної гри кожен учасник міг відслідкувати і порахувати свої фінансові помилки, визначити причини фінансових труднощів та дізнатися про шляхи їх вирішення, сформувати нові навички, які сприятимуть підвищенню фінансової компетентності та фінансової незалежності. Гра була захоплюючою, цікавою та надзвичайно корисною. Прокачали свої SKILLS та отримали знання, які допоможуть молоді досягти як індивідуального, так і колективного фінансового успіху. Що разом матиме позитивний вплив на розвиток та відбудову України в майбутньому!

#ГраНавчанняДобробут

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host