Сьогодні відбулася зустріч представників Одеського національного морського університету спеціальності 061 Журналістика з учнями Криворізького ліцею №127, м. Кривий Ріг. Майбутні …
![](http://kg127.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/336870613_5970996589632007_5829247265439042923_n-750x458.jpg)
Сьогодні відбулася зустріч представників Одеського національного морського університету спеціальності 061 Журналістика з учнями Криворізького ліцею №127, м. Кривий Ріг. Майбутні …
#GMWUkraine2023 #ГраНавчанняДобробут Сьогодні, 20 березня, представниками Міжнародної мережі фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD/INFE) OECD проведено урочисте …