Допоможи собі сам

      19 травня 2023 року з нагоди Дня науки в Україні в Криворізькому ліцеї №127 відбувся науковий пікнік «Смакуй науку». Демонстраційні інтерактивні експерименти для здобувачів освіти 8-9 класів поєднувалися із грою та навчанням. Звернути увагу дітей на необхідність збереження психічного здоров’я та науку психологію вдалося під час засідання кіноклубу «Нове покоління» медіапросвіти з прав людини Docudays UA.  Через тривогу захід відбувся в укритті освітнього закладу. Учасники переглянули фільм режисерки Катріне Філп «Щось прекрасне залишилося позаду». Медичний працівник  Наталія Жук розповіла, як тривожність і страх впливають на фізичне здоров’я людини,  як симптоми попереджають про хворобу,  як звертатися по допомогу у разі виникнення проблем із самопочуттям. Пам’ятайте: бути здоровою і щасливою людиною у житті,  навіть у тяжкі часи випробувань, треба дбати про своє здоров’я, піклуватися про нього  і приділяти йому достатньо уваги.

Мережа DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать автор(к)ам та упорядникам/-цям цієї публікації та не обов’язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автор(к)и та упорядники/-ці.

#docuclub #docu_показ

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host