Літературній квест “Під вітрилами надії в океані Життя”

4 червня 2021 року в Криворізькій гімназії № 127 пройшов день Філологічної кухні. Бабаєва Катерина Михайлівна проводила для учнів 5- 10 класів літературний квест «Під вітрилами надії в океані Життя”.

Спочатку учасники повинні були відгадати декілька цікавих загадок, якщо діти відповідали неправильно, то отримував собі на щоку фломастером невелику цяточку – штрафний бал.

Потім учасники отримали аркуш,  де було написано запитання, та поділилися на 2 групи. І група швидше відповіла на всі питання, а тому  перемогла.

Найцікавішим виявилося таке завдання. На стіл поставили дві тарілки, одна була пуста, а інша наповнена цукерками. Діти  повинні китайськими паличками однією рукою перенести цукерку в  порожню, не впустивши ії на стіл.  Якщо учасник робив усе правильно, то отримував  солодкий приз, якщо ж  – ні,  то цукерка залишалася на тарілці знову.

Для кожного класу, який проходив квест,  були представлені вибір станції  «Художник, Гармонійна, Пейтбол, Інтелектуальна, Переможна, Мотиваційна, Мандрівна та Гумористична».

Усі діти були задоволені та дуже радісні після конкурсів.

Катерина Бондаренко, 6-В