Літня Школа журналіста: підсумки, враження й нагороди

З 31 травня по 15 червня 2021 року   учні 6-10 класів Криворізької гімназії 127 прийшли на заняття до Школи журналіста, яку організував прес-центр “Світанок” на чолі з Наталєю Анатоліївною Табунщик.

Кожного дня, протягом двох тижнів, слухачі ШЖ, які цікавилися журналістикою, о 9.00 приходили у 6 кабінет та дізнавалися про особливості професії, знайомилися із різними видами медіа, прауювали з інформацією та методами її збирання, вивчали теорію та практикувалися, випробовували свої сили в написанні матеріалів. Діти  брали інтерв’ю, проводили опитування, фотографували, перекладали тексти, писали власні новини та замітки. Заняття тривали приблизно 2-3 години, тому учні не встигали стомлюватися.

І ось нарешті 15 червня відбулося урочисте закриття Школи журналіста. Не всі гідно й наполегливо подолали шлях  до світу ЗМІ та ЗМК: із 23-х слухачів до фінішу дійшли 12. Хлопці та дівчата отримали сертифікати про успішне закінчення навчання та символічні подарунки практичного спрямування.

Присутні поділилися враженнями: «Цікаво, але мало», «Важко, але продовжувати буду», «Спочатку думала, що все обмежиться лише написанням матеріалів, але практичні заняття довели, що це класно», «Усе сподобалося, особливо, коли брали інтерв’ю. Почувалася справжнім кореспондентом».

Сподіваємося на захоплюючі зустрічі в новому навчальному році. Запрошуємо всіх, хто хоче зазирнути за лаштунки світу медіа.

Тетяна Канібор, 9-В