ЛІТНЮ ШКОЛУ ЖУРНАЛІСТИКИ ВІДКРИТО!

31 травня розпочалося 1-ше заняття Школи журналіста (ШЖ) при Криворізькій гімназії № 127. Її учасниками стали здобувачі освіти 6-10-х класів, які цікавляться журналістикою й прагнуть випробувати власні сили у цій сфері.

Керівник прес-центру «Світанок» Наталя Табунщик та члени редколегії Марія Стратейчук, Надія Гаврилова, Сергій Коваленко, Аліна Калюжна, Тетяна Канібор провели вступне заняття. Присутні дізналися про загальні поняття «медіа, ЗМК, ЗМІ». В ігровій формі з елементами теорії ознайомилися з історією розвитку медіа від давнини до сучасності. Дізналися про особливості написання замітки як жанру журналістики. На завершення заняття – практична вправа. Учасники отримали завдання написати власну замітку, щоб перевірити  й закріпити здобуті знання. Через певний час відбулася презентація матеріалу юнкорів із подальшим обговоренням. Разом визначили позитивні моменти й виправили недоліки. Перший крок у журналістику здійснено!

Учасники ШЖ поділилися своїми враженнями.

Максим: «Це цікаво, трішки складно, але весело».

Вероніка: «Чудовий колектив, подача інформації».

Анна: «Я отримала позитивні враження, дізнавшись більше про сферу журналістики, різновиди медіа».

Катерина: «Мені дуже сподобалося, хоча було складно писати замітку.  ШЖ буду відвідувати, бо це було моє бажання ще з початкової школи. Мої однокласники в 4-му класі займалися журналістикою. Я також мріяла про це».

Чекаємо на всіх, кого приваблює складна, але захоплююча справа – журналістика!

Тетяна Канібор, Аліна Калюжна, 9-В

c74b53a896a9ccc64f39ac6c28f4b583.th.jpg a93b544d0b2bd1b73de53b271be781fd.th.jpg