Майстерка для заступників директорів закладів освіти Широківської громади

Цифровізація суспільства, яка стрімко відбувається в останні роки, змушує освітян тримати руку на пульсі. Саме тому протягом двох років Криворізький ліцей №127 поступово переходив на електронні класні журнали під час дистанційного навчання, а з вересня 2022 року ми остаточно відмовилися від паперових журналів.

На сьогодні вже зроблено немало, маємо певний досвід у роботі з е-журналами, розуміємо всі переваги й недоліки у використанні цифрових інструментів в організації освітнього процесу.

27.03.2023року педагоги нашого ліцею мали нагоду поділитися власними наробками під час проведення майстерки для заступників директорів закладів освіти Широківської громади на базі Широківського ліцею №2. Учитель інформатики Шпітко В. В., учитель англійської мови Глушакова А. О., учитель початкових класів Михайляк Т. І. разом із заступником директора Бущенко В. А. ознайомили колег із можливостями платформи «Нові знання», її функціоналом, показали, які переваги має е-журнал у роботі вчителя, класного керівника, адміністратора. Електронний журнал це не просто освітній цифровий інструмент для вчителя, а й зручний спосіб інформування батьків через електронні щоденники.

Обмін досвідом важливий для впровадження сучасних технологій у закладах освіти, успішного подолання викликів на цьому шляху та підтримки перспективних починань.

image host image host image host image host image host image host