Майстри фінансів – призери ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу “ПресВесна на Дніпрових схилах”

18 травня 2024 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася церемонія нагородження переможців ХХІІ-го Міжнародного медіафестивалю-конкурсу “ПресВесна на Дніпрових схилах”, яких справедливо названо «майбутнім медіасфери».

Понад 800 творчих робіт 578 учасників з 12 країн світу на тему «Я так бачу світ» перечитали, переглянули, переслухали та оцінили члени журі, яке складалось із провідних фахівців у галузі медіа та комунікацій.

У номінації «АУДІАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО» ІІ місце посіли учасники Клубу фінансової грамотності Криворізького ліцею №127 Дар’я Карась, Анастасія Вовк та Ілля Лисенко з радіопередачею «Моя країна, моє місто і я. (Розвиваємо фінансову грамотність)».

«Міжнародний медіафестиваль-конкурс «ПресВесна на Дніпрових схилах» вкотре довів, що обдаровані діти України, світлі та відкриті, за будь-яких умов здатні розвивати свої таланти, навчатися та будувати плани на майбутнє», – зазначила Оксана Добровольська, директорка Київського Палацу дітей та юнацтва.

Юні учасники отримали нагороди від організаторів конкурсу та партнерів: Академії Української Преси та Міжнародного благодійного_фонду «Здоров’я майбутнього». Керівників нагороджено грамотами й подяками Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та Держкомтелерадіо.

Дякуємо нашим захисникам за можливість насолодитися перемогою та враженнями.

# УкраїнаНезламна #ВсебудеУкраїна

#фінансова_просвіта_КривийРіг

Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host