Міський дитячо-юнацький кінофестиваль-конкурс «Рідне Криворіжжя»

Протягом двох тижнів, в умовах дистанційної роботи педагогів та навчання учнів, тривало оцінювання та голосування за роботи учасників міського дитячо-юнацького кінофестивалю-конкурсу «Рідне Криворіжжя».

Складність обставин не позначилася на активності юних кіноаматорів Кривого Рогу. Учасники голосування мали змогу вибрати номінацію за своїми вподобанням: «Мультиплікація та анімація», «Кліпмейкер», «Розвиток дитячої кінематографії» та «Фотографія (Невідомі сторінки Кривого Рогу)».

57 відео та 20 фоторобіт від 120 учасників взяли участь у кінофестивалі-конкурсі.

Організаторами та членами журі конкурсу в минулому році було створено Ютуб-канал Рідне Криворіжжя. Тому і у цьому році з 06 по 10 квітня на каналі тривало голосування за роботи конкурсантів. За кількістю набраних «лайків» було обрано кращу роботу в кожній номінації.

Із кожним роком кількість робіт та учасників зростає, а це доводить, що все більше дітей, юнаків і дівчат захоплюються кінематографією! А головне – якість робіт конкурсантів, їх креативність та цікавість сюжетів дивує щороку.

У фестивалі-конкурсі брали участь і вихованці гуртка «Медіазнайка»               КГ №127, роботи яких за оцінкою членів журі посіли:

у номінації «Мультиплікація та комп’ютерна анімація»

І місце – творчий колектив гуртка «Медіазнайка» КГ №127, кер. Насоненко Н.Є., Михайляк Т.І., робота «Чай»

ІІ місце – творчий колектив гуртка «Медіазнайка» КГ №127, кер. Насоненко Н.Є., Михайляк Т.І., робота «Тринадцятий трамвай»

У номінації «Кліпмейкер»

ІІ місце – Анастасія Михайляк, Ярослав Бутрій, вихованці гуртка «Медіазнайка» КГ №127, кер. Михайляк Т.І., робота «Добре вдома»

 За результатами он-лайн голосування на каналі youtube

у номінації «Мультиплікація та комп’ютерна анімація» стали переможцями:

Мирослава Демченко, вихованка комп’ютерного гуртка КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР, кер. Кисельова Т.В., робота «Щасливе дитинство» (327 балів);

творчий колектив гуртка «Медіазнайка» КГ №127, кер. Насоненко Н.Є., Михайляк Т.І., робота «Чай» (207 балів);

творчий колектив гуртка «Медіазнайка» КГ №127, кер. Насоненко Н.Є., Михайляк Т.І., робота «Тринадцятий трамвай» (174 балів).

Вітаємо наших переможців та їхніх керівників Михайляк Т.І. та Насоненко Н.Є.! Так тримати!

За матеріалами сайту: http://kzimc.at.ua/publ/zagalna_serednja_osvita/vikhovna_robota/miskij_ditjacho_junackij_kinofestival_konkurs_ridne_krivorizhzhja/4-1-0-5201