Мужність і відвага крізь століття  

Українське козацтво – це історія українського народу, історія кожного українця, яка передається на генному рівні від покоління до покоління. Козаки завжди уособлювали в собі такі людські якості, як честь і вірність, відвага і сила, героїзм і готовність боронити православну віру, свій народ навіть ціною власного життя.

“Мужність і відвага крізь століття”, саме під такою назвою бібліотекарі КЛ №127 провели онлайн-годину зі здобувачами освіти 10-Г класу. Тільки сильні і мужні духом здатні творити, долати труднощі, боронити цілісність держави і захищати її кордони. Ліцеїсти переглянули відео презентацію про легендарних гетьманів України, про мужність і відвагу наших славних Січових Стрільців і вояків УПА. Згадали і про сучасних воїнів-захисників. Це нова сторінка героїзму, стійкості та, на жаль, втрат України в боротьбі за суверенітет і соборність. Віддаємо шану всім, хто зараз тримає наше небо своїми мужніми руками.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host