Педагоги ліцею – учасники тренінгу “Наздоженемо: про подолання освітніх втрат”

Незважаючи на те, що зараз лютий, у Криворізькій гімназії №98 протягом останніх трьох днів було дуже тепло і затишно. Саме в цьому закладі протягом 14-16 лютого за програмою О.Університету (ГС «Освіторія») «Наздоженемо: про подолання освітніх втрат» проводився тренінг для вчителів української мови і літератури закладів загальної середньої освіти Інгулецького району.

36 учителів, які взяли участь у тренінгу, мали можливість практично відпрацювати інструменти виявлення та надолуження освітніх втрат. Серед них педагоги Криворізького ліцею №127: Наталія Севостьяненко, Світлана Ігнатова, Анастасія Головко, Наталя Табунщик.

«Ні на мить не пошкодувала, що взяла участь у тренінгу, бо нарешті зрозуміла всю глибину проблеми й отримала корисні поради з питання вимірювання та надолуження освітніх втрат», «Після шкільної рутинної роботи я нарешті відчула запах свободи… Відчула себе студенткою. Свіжі ідеї, думки. Цікаві люди, досвідчений тренер – бажання жити, працювати і творити… Я щаслива!», «Надзвичайно позитивні враження. Багато якісних матеріалів, які можна використати з метою покращення викладання. Крім того, спілкування з колегами! Живе! За такими зустрічами офлайн вже сумуємо. Зараз вони дуже цінні», – саме такі відгуки залишили учасники тренінгу під час рефлексії – написання однохвилинного есе на тему «Тренінг, який я відвідала (відвідав)».

Віримо, що з новими ідеями, позитивними емоціями вчителі Інгулецького району зроблять уроки української мови і літератури ще більш цікавими та продуктивними навіть в умовах дистанційного навчання. Особливо цінними будуть отримані інформація та матеріали, коли учні повернуться до класних кімнат і вчителі зможуть на повну силу реалізувати свій творчий потенціал.

За матеріалами сайту: https://www.facebook.com/osvitaKR

image host image host image host image host image host image host