Підсумки конкурсу арт-есе «Життя для добрих справ»

З метою формування особистості дитини через стосунки «вчитель – учень», створення умов для надання дітям більше самостійності у прийнятті рішень, навчати нести добро іншим через добрі справи, Дніпровською академією неперервної освіти протягом листопада 2019 року – грудня 2020 року проведено обласний конкурс арт-есе «Життя для добрих справ».

Конкурс проходив у заочній формі і був максимально підлаштований під умови карантину. На розгляд журі надійшло 113 робіт від 110 учасників із закладів освіти області у 4 вікових категоріях. Серед них роботи здобувачів освіти КГ №127: Горностаєвої Валерії, 10-Б,  Тупотенко Валерії, 11-А, (вчитель Ігнатова С.В.) та Калюжної Аліни, 9-В, (вчитель Севостьяненко Н.І.).

Під час оцінювання робіт журі враховувало такі чинники, як відповідність думці спільного проєкту та тематиці Конкурсу, глибина та переконливість, авторська манера, використання засобів художньої виразності, оригінальність, креативність, логічність.

На думку журі учні та їх керівники створили спільні проєкти, у які вклали свою душу і серце, у яких є все: любов і повага, сподівання, оптимізм, жертовність, бажання нести добро іншим та змінювати світ через добрі справи.

Усі твори учасників, які відповідають вимогам до конкурсних робіт, будуть розміщені в Обласному електронному альбомі дитячої творчості.

З числа робіт, присвячених пам’яті В. Чорновола, створено електронну виставку.

За підсумками журі робота Горностаєвої Валерії, 10-Б,  Тупотенко Валерії, 11-А (вчитель Ігнатова С.В.) посіла I місце;

робота Калюжної Аліни (вчитель Севостьяненко Н.І.) – III місце.

Вітаємо гімназисток та їхніх вчителів з перемогою!