Плекаємо фінансових лідерів

«Плекаємо фінансових лідерів!» – гасло І Міжнародного турніру з фінансової грамотності, що проходив 26-28 квітня 2024 року у м. Відень, Австрія за інформаційної підтримки Міністерства закордонних справ України та Міністерства освіти і науки України.

У турнірі брала участь українська молодь 13-17 років, яка проходить навчання за методикою соціально-економічного симулятора з управління ресурсами «Життєвий капітал».

Команди-учасниці представляли 12 країн світу, які надали тимчасовий прихисток громадянам України під час російсько-української війни, та України.

Україну представляла команда КФГ Криворізького ліцею №127 «Майстри Фінансів» – переможці Регіонального турніру з фінансової грамотності у межах Пілотного проєкту з відкриття клубів фінансової грамотності у ліцеях м. Кривий Ріг: Дар’я Карась, Михайло Казарін, Тимур Мілютін, Ілля Приходько, Кирило Шавкун, Анастасія Шелудякова (тренери Олена Кутня та Людмила Чернова)

І етапом Турніру була презентація проєкту «Фінансова абетка країни: основи фінансової просвіти», мета якого – ознайомити учасників змагань з рівнем фінансової просвіти країн перебування https://www.youtube.com/watch?v=4_WvWniWG28

ІІ етап Турніру – «Фінансовий батл», офлайн-змагання команд у грі «Життєвий капітал». Батл проводили амбасадори фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та сертифіковані тренери «Життєвого капіталу». За столами у ролі тренерів І Міжнародного турніру були і керівники Клубу фінансової грамотності Криворізького ліцею №127 – Людмила Чернова та Олена Кутня.

Переможцем Турніру стала команда, яка отримала найбільшу кількість балів за турнірною таблицею, що вираховувалися як сукупний бал усіх учасників команди. Цього разу перемогу отримала команда українських дітей з Німеччини, сума по команді 1 778 900 кредів

Сума по команді «Майстрів Фінансів» – 1 120 000 кредів. Це другий результат Турніру (третій результат – 557200 у команди з Греції)

В номінації «Найкращий гравець фінансової гри «Життєвий капітал» в професії» перемогли гравці, які отримали найбільшу кількість балів за турнірною таблицею з числа гравців, які грали за цією легендою. З шести професій дві перемоги у команди з України. Кращою у категорії «Викладач» стала капітан «Майстрів Фінансів» Дар’я Карась (56500). Михайло Казарін переміг у професії «Будівельник» (555000).

У межах заходів Турніру в м. Відень відбулася зустріч з послом України в Австрії Василем Химинцемз метою налагодження зв’язків громади з представництвом МЗС України у сфері освіти.

До складу криворізької делегації увійшли членкиня Координаційної ради Пілотного проєкту з відкриття клубів фінансової грамотності у м. Кривий Ріг Вікторія Полякова; координаторка Проєкту «Клуби фінансової грамотності в навчальних закладах України» Ірина Коваленко (керівник Проєкту у Кривому Розі) та амбасадорка Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, заступниця керівника Проєкту у Кривому Розі Olga Ruzanova. Під час панельних дискусій представники освіти і науки, громадських організацій обмінялися досвідом з питань формування високої фінансової культури, фінансової грамотності та просвіти.

Учасниками однієї з інтерактивних дискусій були і керівники КФГ КЛ №127 Людмила Чернова, заступник директора з навчально-виховної роботи та Олена Кутня, вчитель фізики. Говорили про етапи реалізації та результати участі Криворізького ліцею №127 у Пілотному проєкті з відкриття клубів фінансової грамотності у ліцеях міста Кривого Рогу у межах Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0. та про виховання молодого покоління фінансових лідерів України, які розуміють, що рівень фінансової грамотності суспільства визначає рівень економічної безпеки країни та світу в цілому.

Організаційно-методичне проведення Турніру забезпечили Ліга Амбасадорів фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ГО Діловий клуб “Партнер”

Дякуємо партнерам: координатору Ради Ліги амбасадорів фінансової грамотності Фонду Ivahlo Serhii; фахівчині з фінансової просвіти ФГВФО, проєктній менеджерці Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0 Inessa Bespalko; амбасадорці з фінансової грамотності ФГВФО Maryna Khosha за внесок у надзвичайно важливу подію, що стала великою інвестицію у майбутнє українських дітей.

#Ми_змінюємо_країну

#Майстри_Фінансів_КЛ_127

#Життєвий_капітал

#Міжнародний_турнір_з_фінграмотності_Відень2024

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host