Поінформований – значить попереджений, попереджений – значить захищений

Підлітковий вік – це складний і водночас важливий вік у формуванні особистості. Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці.

За ініціативи соціального педагога Олени Гнатенко, з метою профілактики правопорушень серед підлітків, попередження наслідків ризикованої поведінки, диверсійних злочинів, 22 лютого відбулася зустріч п’ятикласників КЛ №127 з інспектором Ювенальної превенції Вікторією Дремко. Під час заходу учні пригадали, що робити у разі виявлення підозрілих предметів, як реагувати на залишені сумки, портфелі, згортки, іграшки та предмети, у яких можуть знаходитись саморобні вибухонебезпечні пристрої. Інспектор розповіла про випадки підпалу неповнолітніми особами релейних шаф сигнальних установок, розташованих вздовж залізничних колій. Слідчими встановлено, що «зловмисники» отримують завдання на підпал через анонімні групи в соціальних мережах, за що, як правило, пропонується грошова винагорода. Через свою наївність, довірливість, недосвідченість діти стають виконавцями важкого злочину. Окреме питання було присвячене проблемі домашнього насильства, жорсткого поводження з дітьми та булінгу в сучасному суспільстві.

Учасники діалогу продемонстрували свою обізнаність у спілкуванні в соціальних мережах та щодо правил поведінки з незнайомцями.

image host image host image host