Профорієнтаційна мандрівка до Харкова

Усі добре знають, як важливо зробити правильний вибір професії, та не всі надають достатньої уваги попередньому знайомству з закладом вищої освіти, в якому можна вивчити необхідні дисципліни. Іноді навіть атмосфера, викладачі та місце закладу освіти відіграють не абияку роль у підтримці бажання навчатися у студентів. Саме тому наші майбутні випускники, здобувачі освіти 11-В класу разом із класним керівником Оленою Кутньою відвідали виші м. Харків.

Зважаючи на побажання старшокласників, були обрані Харківський Національний університет ім. В.Н. Каразіна (https://www.univer.kharkov.ua/), Харківський Національний економічний університет ім. С. Кузнеця (https://www.hneu.edu.ua/) та Харківська державна академія дизайну та мистецтв (https://www.ksada.org/).

У кожному з цих вишів нас радо зустрічали та відповідали на наші запитання. Ми отримали змістовну інформацію щодо вступу в ці ЗВО, про перспективи навчання та працевлаштування. Познайомилися з умовами проживання студентів, навіть пообідали у студентській їдальні.

Щиро вдячні за співпрацю з нами і дуже сподіваємось, що наші майбутні випускники стануть кращими студентами цих закладів вищої освіти.

Звичайно ж, ми завітали до Харкова і для того, щоб ближче познайомитися з цим чудовим містом.

Його атмосфера не залишає байдужим нікого. Цьому сприяло і місце, де ми зупинились. Це невеличкий, але дуже атмосферний арт-готель «Каліпсо» ( http://calipsohotel.com.ua/). У кожному куточку цього готелю відчувається творча душа господарів, особливий та креативний підхід. Ми вражені від яскравості та, водночас, затишку кожної окремої кімнати.

Ця подорож залишила про себе дуже приємні спогади. Дякуємо, Харкове! Ми точно повернемося!

Здобувачі освіти 11-В класу

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host