Приєднуйся до команди лідерів!

Запрошуємо на навчання до Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ! Навчання в Донецькому державному університеті внутрішніх справ – це європейська освіта, можливість міжнародних обмінів з найкращими профільними університетами Європейського Союзу та отримання сертифікатів на підтвердження додаткових компетентностей за напрямками! Обирай Криворізький навчально-науковий інститут Донецького державного університету внутрішніх справ !

Наш заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання готує фахівців-правоохоронців для роботи в Національній поліції та юристів, економістів, управлінців – для цивільних установ. Донецький державний університет внутрішніх справ здійснює свою роботу у містах Кропивницький (вул. Велика Перспективна, 1 та вул. Бєляєва, 17) та Кривий Ріг. (вул. С. Тільги,21 та вул. Співдружності, 92а)

Шановні абітурієнти! Місія Донецького державного університету внутрішніх справ – сприяти створенню безпечного та комфортного середовища для студентів, курсантів, викладачів, співробітників та відвідувачів університету, розвитку здібностей кожної особистості. Ми надаємо якісну освіту етично, справедливо, рівноправно та використовуючи інноваційні підходи та передовий світовий досвід у партнерстві з представниками української та міжнародної спільноти.
Зацікавивися- заповнюй анкету Майбутнього абітурієнта 2024!
https://docs.google.com/forms/d/1RmfKvk8qtmZRofYCZNjXiVMqXKAzoE2zEj
JjrM6CRZQ/edit

Посилання на сайт закладу https://dnuvs.ukr.education/fakultety/fakultet-2knni