Пишаємося нашими випускниками!

День тільки починається, а в нас вже є гарна новина про ще двох хлопців, які отримали 200 балів, склавши мультипредметний тест з історії. Вкотре це випускники Криворізької гімназії №127- Сергій Коваленко та Даніїл Білоножко. Не повірите, та готувала їх до цього серйозного іспиту знов таки ж педагогиня Ліля Іванівна Охредько. На її рахунку вже п’ятеро учнів, що одержали на тестуванні найвищий бал.

Про досягнення кожного з хлопців можна розповідати годинами, однієї публікації нам точно не вистачить. Сергій – учасник воркшопу «Розвиток медійної свідомості», всеукраїнського екофоруму «Greener Ukraine», переможець міського заочного конкурсу дитячої електронної продукції «Медіакод мого міста, моєї країни», міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2022 року, призер (ІІІ місце) міського онлайн-конкурсу учнівських проєктів «Енергоефективні технології сучасності» та історичного квесту (II місце).

Даніїл – дворазовий призер (ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2022 року (ІІІ місце) і міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2020-му році та її переможець у 2022-му році. Крім того, він переможець міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг».

Як бачите, досягнень у Даніїла та Сергія багато. Тому впевнені, що мультипредметний тест з історії на 200 балів – це лише хороший початок їхнього успішного майбутнього.

image host image host image host