Разом для найкращого Інтернету

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21-й День безпечного Інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Більш того, це запрошення для всіх до шанобливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Задля підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі вчителями інформатики Вікторією Шпітко та Данилом Ткачуком проведено уроки-квести. Це дозволило не тільки перевірити наявні знання, але й значно їх розширити та поглибити в цій важливій області.

#Safer Internet Day

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host