Рік, що змінює свідомість

Актуальний, сучасний, правдивий, болючий фільм «Казка про коника»  був обраний модератором Оленою Гнатенко для перегляду в кіноклубі Docudays UA  9 червня 2023 року. Стрічка  режисерів Уляни Осовської, Дениса Страшного сприяла обговоренню процесів, які сьогодні відбуваються в Україні. Вчитель історії та правознавства Лілія  Охредько   проаналізувала  історичні події минулого та сучасності нашої країни. Очевидець подій у Маріуполі, внутрішньо переміщена особа, вчитель історії  Ігор Мілютін пригадав жахливі події початку повномасштабного вторгнення. Учасники підсумували страшні наслідки тривалого впливу країни-агресора на свідомість українців.  Піднімалися  питання ставлення до мови, відповідальності  влади, дій колаборантів, замовчування ЗМІ. Під час заходу  байдужих серед присутніх не було.  Усім болить  доля країни, усі допомагають ЗСУ та потерпілим,  усі мають величезну мрію: жити в квітучій, вільній, мирній Україні.

Мережа DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать автор(к)ам та упорядникам/-цям цієї публікації та не обов’язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автор(к)и та упорядники/-ці.

#docuclub #docu_показ

image host image host image host image host image host image host image host image host image host