Розбудова інклюзивного суспільства: виклики та досягнення

31.05.2024 відбулося засідання кіноклубу «Нове покоління» за участі педагогів закладів дошкільної освіти. Запеклі дискусії в суспільстві виникають з приводу впровадження інклюзії в освітні заклади. Сьогодні до уваги глядачів представлений кінострічка «Карла і Нордал» режисерки Елізабет Аспелін. У фільмі розкрита тема про те, що людина є унікальною, а суспільство багатоманітним. Учасники мали можливість обговорити позитивні та негативні сторони  процесу включення дітей з особливими освітніми потребами в соціум. Висновок: процес важкий, потребує знань, соціальної підтримки, психологічної допомоги, але важливий для  реалізації можливостей кожної людини.

Мережа DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать автор(к)ам та упорядникам/-цям цієї публікації та не обов’язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автор(к)и та упорядники/-ці.

#docuclub #docu_показ

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox