Телеміст «Пташки під мирним небом України»

В Україну прийшла весна… З вирію повертаються птахи… Адже їм невідомо, що в рідні місця їх гніздування прийшла жорстока війна. Птахи прилітають і своїм мелодійним співом наповнюють душі українців ще більшою силою духу і прагненням якнайшвидше вигнати з нашої землі загарбників і повернутися до мирного життя.

Учні 3-Б класу КЛ №127 з учителькою  Наталією Насоненко завершили освітній тиждень участю у телемості за проєктом “Еко-вчинок на захист пернатих” за темою: “Пташки під мирним небом України”.

Учасниками інтерактивного спілкування були:

– ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №7, учні 4-А класу, класний керівник Коноваленко Алла Василівна.

– КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ №127, учні 3-Б класу, класний керівник Насоненко Наталія Євгеніївна.

– ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ,,ШКОЛА – ЛІЦЕЙ №6 ІМ. Н. ЯРЕМЧУКА‘‘, учні З-А класу, класний керівник Заверуха Людмила Любомирівна.

Щиро вдячні організаторам телемосту заступнику з виховної роботи Одеського ліцею №7 Марії Долгий та учителю української мови та літератури Євгенії Атроховій  за можливість зануритися у дружню атмосферу приємного спілкування та теплих посмішок.

        Бажанням дітей з різних куточків нашої України було єдине: обов`язково зустрітися під мирним небом та насолоджуватися мелодійним співом птахів усім разом.

Все буде Україна!!!

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host