Вітаємо переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій “Капітошка”

Здобувачі освіти 4-х класів ліцею  показали свої знання  в обласному конкурсі інформаційних технологій “Капітошка” і посіли три перших місця та одне друге!

Юні знавці, учні Тетяни Михайляк – Вікторія Кирпа, Альона Грибова, учениця Наталії Насоненко – Вікторія Швець знайшли собі вподобання до душі, тому й стали першими в обласних перегонах, вибороли звання кращого інформатика області! А Ярослав Юрченко посів друге місце!

Конкурс для учнів 2-4 класів вже не вперше проводить Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. Відбувався він дистанційно, в реальному часі.

Організатори зауважують, – хоча шкільний курс інформатики ставить одним зі своїх завдань формування навичок роботи на комп’ютері та освоєння популярних комп’ютерних технологій, найголовніше для ефективного застосування комп’ютера – це розвинене логічне, алгоритмічне і системне мислення. Учасники конкурсної програми продемонстрували навички роботи в текстовому редакторі WORD, графічному редакторі  PAINT та створювали анімаційний фільм у редакторі презентацій POWER POINT.

Вітаємо вас,юні айтішники!

image host image host image host image host image host