Вітаємо переможницю обласної інтернет – олімпіади з офісного програмування Дар’ю Абдулову!

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку та реалізації здібностей здобувачів освіти, стимулювання творчої праці, підвищення якості підготовки з інформатики, активізації навчально-пізнавальної діяльності школярів, інтенсифікації та вдосконалення освітнього процесу комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” у cічні-лютому 2020 року проведено обласну інтернет-олімпіаду з офісного програмування. В олімпіаді взяла участь одинадцятикласниця КГ №127 Дар’я Абдулова.

Метою  проведення інтернет-олімпіади є подальше вдосконалення системи пошуку та роботи з обдарованими дітьми, підвищення їхнього інтересу до поглибленого вивчення інформатики, залучення школярів до дослідницької діяльності, стимулювання інтересу до оволодіння сучасними інформаційними технологіями.

Олімпіада проводилася в два етапи. Перший етап (заочний) складався з трьох турів (off-line), де учасники отримали завдання електронною поштою і протягом указаного терміну відправляли свої розв’язки для перевірки. Другий етап змагань проводився заочно в режимі реального часу (real-time).

В олімпіаді взяли участь 710 учнів з міст Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Кам’янське, Вільногірськ, Жовті Води, Павлоград, Покров та Апостолівського, Новомосковського, Васильківського, Дніпровського, Криворізького, Криничанського, Покровського, П’ятихатського, Царичанського, Солонянського, Софіївського та Синельниківського
районів. І дуже приємно, що гімназистка  Дар’я Абдулова посіла перше місце!

Вітаємо Дар’ю та вчителя Вікторію Шпітко з перемогою!