Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно, з 25 листопада по 10 грудня, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Протягом акції українці об’єднують свої зусилля заради спільної мети – підвищити розуміння та обізнаність учасників освітнього процесу про всі форми насильства.

Під час зустрічі в межах акції зі здобувачами освіти 11-х класів КЛ №127 Інспектор відділу кадрового забезпечення, старший лейтенант поліції Дмитро Іванов привернув увагу старшокласників до проблем подолання домашнього насильства, ознайомив з наслідками для насильника, зі шляхами захисту жертви, повідомив  про дії поліцейських у разі виклику.

Нагадуємо! Якщо діти чи дорослі зіткнулися з домашнім насильством або стали свідком цього явища, необхідно зателефонувати за наступними номерами телефонів: 15-47 – Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства;

0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України.

image host image host image host