Життя і здоров’я  людини – найвища  цінність держави

     Поєднати питання цивільного захисту  і надання якісної медичної допомоги вдалося під час засідання кіноклубу медіапросвіти  з прав людини Docudays UA. Фільм «Колектив» режисера Александра  Нанау розкриває тему  масштабних оборудок  у сфері медицини Румунії. Учасники заходу говорили про важливість упровадження  медичної  реформи  в Україні, а також підняли актуальне питання про  обслуговування поранених військовослужбовців. У рамках заходу було проведено навчання щодо основних способів захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного  характеру, прийомів надання першої домедичної допомоги потерпілим та правил користування первинними засобами пожежогасіння. Медичний працівник Наталія Жук прокоментувала проблеми медицини в країні:  ставлення до хворих, паперова тяганина,  впровадження електронного документообігу, неналежне сервісне обслуговування, можливості якісної реабілітації. Зміни в громаді починаються з усвідомлення можливості змін кожним її мешканцем.

Мережа DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать автор(к)ам та упорядникам/-цям цієї публікації та не обов’язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автор(к)и та упорядники/-ці.

#docuclub

#docu_показ

image host image host image host image host image host image host image host