Зустріч з науковим керівником освітнього проєкту

26 січня 2024 року на базі Криворізького ліцею №127 відбувся  ознайомчий семінар щодо етапів реалізації інноваційного освітнього проєкту «Розвиток підприємницької компетентності у здобувачів освіти».

     Презентував проєкт  Віталій Паздрій,  кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Представники адміністрації та педагоги  закладів освіти-учасників проєкту  (КЛ №127, КГ №9, КГ №59, КГ №102) ознайомилися з  метою, завданнями, очікуваними результатами проєкту, концепцією курсу з підприємництва для 7-9 класів та використанням цифрових ігрових і  симулятивних технологій.

     Паздрій В.Я.  наголосив, що побудова економічного середовища закладу освіти та розвиток і формування підприємницької компетентності здобувачів освіти є вкрай важливим.

       Бо сьогоднішнім школярам та студентам відроджувати економіку України після війни. І від економічного патріотизму молоді залежить наскільки активно вона буде включена у поствоєнне відновлення країни, вибиратиме легальну зайнятість і сплачуватиме податки, працюватиме на українські підприємства чи  створюватиме робочі місця.

      Важливо: підприємницька компетентність стосується не тільки бізнесу.  Це й здатність генерувати і втілювати власні ідеї в життя. Це й інтегрована компетентність, яка поєднує громадянську активність, працездатність і проактивність, soft i hard skills . Це й життєва стратегія відповідальності за власне життя і долю інших…

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host