Зустрічі з викладачами кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти КНУ

У лютому 2023 року проведено серію зустрічей у рамках співпраці з Криворізьким національним університетом. Викладачі кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти факультету інформаційних технологій для здобувачів 11-тих класів Криворізького ліцею №127 провели інтерактивні уроки з інформатики «Графічне оформлення стікерів для впровадження у мобільні додатки». На зустрічі приєдналися такі викладачі кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти:

  • Шурупова Катерина Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент,
  • Моргун Олена Анатоліївна, кандидат філософських наук, доцент,
  • Ушаткіна Світлана Олександрівна, викладач кафедри,

а також студенти, що навчаються за напрямком «Професійна освіта (Цифрові технології)».

Метою проведених зустрічей є інформування молоді про особливості і переваги навчання у Криворізькому національному університеті.

Одинадцятикласники ознайомилися з онлайн-сервісом PhotoPea для обробки графічних зображень та навчилися створювати стікери, які можна додати в месенджер Telegram; переглянули рекламний ролик про навчання на факультеті інформаційних технологій та спеціальності 015 “Професійна освіта (Цифрові технології)”. 

«Шановні батьки, Криворізький національний університет запрошує випускників на навчання на Факультеті інформаційних технологій за спеціальністю «Професійна освіта: цифрові технології». Наявні місця для навчання за державним замовленням (бюджет). Пропонуємо переглянути презентацію спеціальності. На всі запитання можна отримати відповідь за номером 0675396321 Катерина Володимирівна.»

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host