Міський майстер-клас для юних фотоаматорів «Фото-fest – три кроки до майстерності»

18.10.2019 на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР пройшов міський майстер-клас для юних фотоаматорів «Фото-fest – три кроки до майстерності».

Захід відвідали 50 юних фотоаматорів – учнів закладів освіти міста. У ньому взяла участь Анна Табунщик, учениця 11-А класу гімназії. Організаторами майстер-класу було запропоновано три секції: портретна фотозйомка, пейзажна та репортажна. Яку саме відвідати, учасники мали змогу обрати заздалегідь за своїми вподобаннями, заповнивши заявку-анкету.

Модераторами секцій були досвідчені митці фотомистецтва, а саме: в минулому завідувач відділу фотоілюстрації, фотограф Криворізької міської газети «Червоний гірник», а нині директор КЗПО «КЮА» КМР – Олександр Клюка, фотограф та методист КПНЗ «ЦДЮТ Центрально-Міського району» КМР – Валентина Гончар та фотограф – Роман Мєдвєдєв.

Кожна секція тривала 50 хвилин, за цей час учасники мали змогу не тільки дізнатися цікаві теоретичні аспекти з досвіду роботи модераторів, але й попрацювати справжніми фотографами жанру пейзажу, портрету та репортажу.

Кожен з модераторів зазначив, що їх команди були дуже дотепними, питання учасників цікавими, а робота пройшла плідно та результативно.

Після закінчення майстер-класу учасники отримали сертифікати КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР та залишили свої відгуки і пропозиції у книзі.