Публічні дебати для лідерів громад

У всьому демократичному світі дебати стали невід’ємною частиною життя: дебати в політиці, в парламентах, на телебаченні, дебати як суспільне обговорення, сприймаються не тільки як інтелектуальні змагання, а й як технологія навчання.

Громадська організація «Нове бачення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні розпочала  новий проєкт «Публічні дебати для лідерів громад». Проєкт спрямовано на навчання молоді та лідерів громад роботі з інформацію, вмінню відрізняти факти від думок, долати стереотипи, знаходити проблеми та пропонувати їх розв’язання.

До цього проєкту долучились і здобувачі освіти 8 класів КГ №127 (тренер Поліщук В.С.), які взяли участь в Регіональному дебатному турнірі для школярів у м. Дніпро 19 жовтня 2019 року.

Протягом турніру для учасників, тренерів та суддів були проведені різноманітні майстерні з дебатних технологій у різних форматах. Судді на турнірі виробляли власну філософію суддівства, експерти – поради на основі потреб. А дебатери не тільки обговорювали зміст тем, а й навчалися. Вони змогли краще зрозуміти сутність дебатів, удосконалити навички активного слухання, вчилися толерантно сприймати різні точки зору.

55d00dc72a5b703c86438bd1f978d50a.th.jpg 40afb32929bfb856c9c613cbe0e17557.th.jpg